
Grændsens Skotøimagazin søker deltidsansatte
Er du interessert i sko, mote og mennesker?
KVALIFIKASJONER:
• Du er 18 år eller eldre og trives med å jobbe i et høyt tempo
• Du er fleksibel, serviceinnstilt og pliktoppfyllende
• Du er positiv og blid, og har lidenskap for salg, mennesker, sko og mote
Hovedoppgaver vil være salg, varepåfylling og forefallende lagerarbeid, samt sikre en ren og ryddig butikk.
Erfaring fra skobutikk eller annen butikkvirksomhet, samt gode dokumenterbare salgsresultater er en fordel.
VI TILBYR:
En utfordrende og spennende jobb med hyggelige kolleger som brenner for sko og salg. Konkurransedyktige betingelser.
Om arbeidsgiveren
Grændsens Skotøimagazin er en familieeid bedrift som består av 11 skobutikker i Oslo og omegn. Den første butikken åpnet i Grensen 12, allerede i 1889, og her ligger fortsatt flaggskipbutikken.
I våre butikker finner du er bredt utvalg internasjonale merkevarer til dame og herre. Noen av butikkene våre har også sko til barn.
Grændsens Skotøimagazin er en faghandel med over 100 års erfaring og kunnskap om sko og skopleie. Våre hyggelige medarbeidere hjelper deg gjerne med å finne sko til enhver anledning, og veileder deg til hvordan du skal ta vare på skoene dine.
Grændsens Skotøimagazin AS - en del av Eurosko Gruppen.
Søknad sendes til trine.knutsen@eurosko.com
Om stillingen
- Stillingstittel
- Deltidsmedarbeider
- Stillingstype
- Deltid
- Omfang
- Etter avtale
- Søknadsfrist
- Snarest
- Tiltredelse
- Etter avtale
- Kontaktperson
- Trine Knutsen
- Stilling
- Butikkleder
![]() |
1. etasje, eldste del |
Åpent i dag 10:00 - 19:00
|